Momletter w skrócie

Jesteś mamą na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym? Czujesz, że może czasu nie masz za dużo, ale jednak chciałabyś zrobić coś dla siebie i go trochę wykorzystać? Jesteś świadoma, że nauka angielskiego to proces rozłożony w czasie i denerwujesz się, że obiecujesz sobie, że zaczniesz się uczyć od poniedziałku, a i tak to nie wychodzi?

Z Momletterem, czyli kursem dla mam zacznie! Trust me!

Co zyskujesz prenumerując?

Lekcje 2 razy w tygodniu

otrzymujesz mailowo lekcje w poniedziałki i czwartki

Dodatkowe materiały

platforma Quizlet, zamknięta grupa na instagramie

Parentingowy angielski

angielski z życia, tematyka bliska każdej mamie, psychologia, rozwój dziecka

Co znajdziesz w Momletterze?

Parentingowy reading:

Lubisz czytać, ale trudno Ci znaleźć ciekawe i adekwatne do Twojego poziomu materiały? Parentingowy reading jest dla Ciebie! Co 2 tygodnie otrzymasz artykuł z dziedziny parentingowej wraz ze słownictwem i zadaniami do niego. Tylko ciekawe teksty, zero nudziarstwa!

Grama dla mam:

Niby się uczyłaś, ale ciągle mylą Ci się czasy i struktury, a w mowie używasz głównie czasów teraźniejszych (i też nie zawsze poprawnie)? Z Gramą dla mam w końcu zapanuje porządek w Twojej wiedzy!. Konkretna gramatyka w kontekście macierzyńskim, z gotowymi formułami do użycia w domu.

Parentingowy use of English:

Chcesz przećwiczyć struktury leksykalno-gramatyczne? Ciągle mylą Ci się przyimki i końcówki, tworzenie nowych słów nie przychodzi do Ciebie naturalnie i ciągle się gubisz w testach? Parentingowy use of English w tym pomoże.

Mama i biznes:

Dzieci dziećmi, kochamy je bardzo, ale prędzej czy później pewnie pomylisz o powrocie do pracy lub jej totalnej zmianie. A może o własnym biznesie? Angielski jak wiemy zawsze się tu przyda. W tym cotygodniowym cyklu będziemy przechodzić przez tematykę biznesową dla mam. Będą one obejmować:

  • pisanie CV, resume, odpicowanie profilu na LinkedIn

  • przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej

  • mailowy język biznesowy

  • small talki w biurze

  • własny biznes online

Poza tym - synonimy w zaawansowanym słownictwie, wymowa, idiomy i phrasal verbs! Co tydzień coś innego, nudy nie ma.

Społeczność to zasób


Wiecie, że motywacja to może sama nigdy nie nadejść. Dlatego celem Momlettera jest budowanie społeczności mam, które uczą się angielskiego i wspierają w tych naszych codziennych trudach.

Z moim wsparciem na czele!

Momletter - kurs dla mam