FAQ

1) Na jakiś poziomach zaawansowania jest Momletter?

Momletter jest dostępny na 2 poziomach zaawansowania - poziom A2/B1 oraz B1/B2. Jeśli nie jesteś pewna na jakim jesteś poziomie - skontaktuj się ze mną, razem zdecydujemy.

2) Ile czasu trzeba poświęcić na naukę dziennie?

Małe kroczki. Proponuję Wam system 20 minut dziennie, rozłożony na 2 sesje 10-minutowe.

3) Czy cena będzie się zmieniać z czasem?

Aktualna cena to 69 zł w subskrypcji i nie będzie już wyższa. Nie planuję w najbliższym czasie promocji na nią.

4) Czy mogę zrobić coś poza Momletterem?

Pewnie! Ty tu jesteś szefową. Każda z nas ma inne zasoby i możliwości, więc Momletter jest tak skonstruowany, żeby planem minimum i tak iść do przodu, ale jeśli masz więcej przestrzeni to zawsze załączam dodatkowe polecajki i materiały, żeby sobie rozwinąć zagadnienia. Im więcej kontaktu z angielskim każdego dnia tym lepiej, wiadomo. Tylko róbmy to świadomie, żeby to nie było tylko takie osłuchiwanie się z językiem dla sztuki. Słuchaj świadomie, notuj, produkuj, twórz własne zdania, nagrywaj się!

5) Co daje zamknięta grupa na instagramie?

Grupa na insta będzie tworzyła jeszcze bardziej pogłębioną społeczność na insta i kontakt ze mną. W każdym tygodniu będą pojawiały się plansze, quizy i dodatkowa porcja motywacji specjalnie dla moich Momletterowiczek!

6) Czy wiedza będzie w jakiś spobób sprawdzana?

Pewnie. Co kilka lekcji będę dołączać dodatkowe testy sprawdzające słownictwo i gramatykę, którą przerabiałyśmy.

7) Jaka jest różnica między Momletterem a Twoim newsletterem?

Mój newsletter też jest fajnym narzędziem, ale nie jest to w żaden sposób uporządkowana wiedza, raczej taki zajawkowy materiał pod tytułem co tam mi w duszy aktualnie gra. Momletter to natomiast uporządkowany (mimo, że dynamiczny i zmieniający się) kurs. Nic tam nie jest przypadkowe :)

6) Czy poziom będzie rósł z czasem?

Tak, bardzo bym tego chciała, ale w swoim tempie.

7) W jaki sposób dostanę dostęp do Quzleta i zamkniętego profilu na instagramie?

Po zakupie w ciągu 24 h otrzymasz maila ze wszystkimi informacjami wraz z linkiem do Quizleta oraz do zamkniętego konta na instagramie. Wyślij od razu zaproszenie na insta, a ja będę je na bieżąco weryfikować i akceptować. Bardzo mi to ułatwisz jeśli już w zamówieniu napiszesz mi nazwę swojego profilu na instagramie.

8) Czy mogę zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie?

Pewnie! Zrezygnuj przed terminem odnowienia subskrypcji i nie będziesz już obciążana kwotą w najbliższym miesiącu.

9) Czy otrzymam zwrot pieniędzy jeśli kurs z jakiegoś powodu się u mnie nie sprawdził?

Jasne, zależy mi, żebyście z tego korzystały, a jeśli tego nie robicie to próbowały dalej może innymi ścieżkami. Daj mi znać w ciągu 14 dni od wyjścia pierwszego newslettera (20.09), że reyzgnujesz i prosisz o zwrot pieniędzy. Fajnie jakbyś napisała mi dlaczego, ale nie jest to w żaden sposób obligatoryjne, po prostu zbieram Wasz feedback.